Pakistanlı Ahmet Kaya – Kafama Sıkar Giderim 2013

PAYLAŞ

Arsalan Naser – Pakistanlı Ahmet Kaya – Kafama Sıkar Giderim 2013 video izle11. Türkçe Olimpiyatları‘nın il etkinlikleri bütün hızıyla sürüyor. Gaizantep İl Etkinliği’nin sürpriz bir misafiri vardı. Geçen yıl düzenlenen Olimpiyat finaline Pakistan’dan katılan ve sesiyle Ahmet Kaya’ya benzetilen Arsalan Naser, muhteşem bir performans ile Gaziantep’te sahneye çıktı. İşte o anlar…

Pakistanlı Ahmet Kaya – Kafama Sıkar Giderim Video izle

9 YORUMLAR

  1. Rabbim daim ve kaim eylesin.
    RABBIM inayetini üzerimizden ve üzerinizden eksik etmesin. Bu millet bir daha kendi olmayı özüne hedef tutmuş ise ALLAH(c.c) yar ve yardımçısı olsun . . .

    S i Z İ SEVİRİK TÜRKİYE……………….

  2. Adem Tatlı rahmetli bunları muhakkak görüyordur eminim.Cenab-ı Allah (c.c) herkesten razı olsun..hepsine teşekkürlerimi borç bilirim.

  3. bu organizasyonu göremeyenlere yapacak bir şey yok ,çünki onları kalpleri mühürlü göremez duyamazlar .ALLAH cc emeği geçen lerden , vesile olan büyüğümüzden , önden giden atlılardan vs. ebeden razı olsun amiiiiiiiiiiiiin.

  4. ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN .DÜNYA TÜRKİYENİN GÜZELLİĞİNİ VE TÜRKİYE DE DÜNYANINNABZINI TUTMASI NE GÜZEL. EN GÜZELİ BİZİM KİM OLDUĞUMUZU BİLMELERİ TEŞEKKÜRLER SEBEP OLANLARA…..

BİR CEVAP BIRAK